Co zrobisz jak pandemia się skończy?

Co zrobisz jak pandemia się skończy?

Napisane przez: Urszula Zadworna ()
Liczba odpowiedzi: 0

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114869,25880525,gdy-to-sie-skonczy-wreszcie-przytule-moja-babcie-wasze-plany.html#s=BoxMMt1

"Gdy to się skończy, wreszcie przytulę moją babcię". Wasze plany i marzenia na czas po pandemii na billboardach w całej Polsce.

Dostaliśmy już od Was dużo wiadomości, będziemy je sukcesywnie publikować na kolejnych billboardach w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Ale czekamy na więcej! Napiszcie nam o tym, co zrobicie, "gdy to się skończy" na adres gdytosieskończy@gazeta.pl lub w social mediach pod hashtagiem #gdytosieskonczy. Wszystkie plany przeczytamy, a wybrane wyświetlimy w całej Polsce i na stronie gdytosieskonczy.pl.


Kochani kiedyś to musi się skończyć. Co wówczas najpierw  zrobicie? Czy będą to rzeczy malutkie czy bardzo ważne sprawy? Czy będziecie mieli odwagę spełnić Wasze marzenia? 

Gazeta Wyborcza zajęła się fajna akcją ( wpis i link powyżej). 

Ja natomiast przesyłam Wam moje plany i marzenia podróznicze, które zawsze odkładałam na później. Zacznę od kolejnej wyprawy do Santiago de Compostella tym razem szlakiem Camino del Norte. Reszta w prezentacji:

https://view.genial.ly/5e9b4917b65e370dac752299/interactive-image-interactive-image

Zachęcam do robienia swoich prezentacji, aplikacji, plakatów i co Wam tam jeszcze przychodzi do głowy. Udostępniajcie, wysyłajcie, publikujcie i dzielcie się z innymi. 

PAMIĘTAJCIE NIE REZYGNUJCIE Z MARZEŃ!!!!!